ціни
Київ, вул. Московська, 46/2

SMAS-ліфтинг – альтернатива пластичної операції?

Чи можна омолодити обличчя, підтягнути шкіру та прибрати прояви птозу, не вдаючись до хірургічного втручання, і наскільки ефективними будуть безопераційні процедури? Щоб усунути провисання шкіри, повернути пружність та чіткість овалу обличчя, лікарі-косметологи сьогодні пропонують інноваційний ультразвуковий ліфтинг. Процедура SMAS здійснюється лікарем за допомогою спеціального обладнання, не потребує реабілітації та дає стійкий результат.

Що таке СМАС-ліфтинг

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг — це косметологічна процедура, під час якої сфокусований ультразвук точково впливає на нижній м’язово-апоневротичний шар обличчя (SMAS). Це каркас обличчя, який підтримує чіткість контурів, пружність та складається з м’язів та зв’язок. СМАС «відповідальний» за появу глибоких складок на обличчі, другого підборіддя, опущення куточків губ, провисання овалу. Цей шар знаходиться під шкірою та підшкірно-жировою клітковиною на глибині 4–5 мм, тому довгий час вплив на нього був можливий лише за допомогою хірургічного втручання. СМАС-ліфтинг — це методика, що дає можливість проникати в нижній м’язово-апоневротичний шар без ушкоджень поверхневих шарів шкіри.

СМАС-ліфтинг обличчя — у чому секрет стійкого ефекту

Під час процедури лікар використовує спеціальні насадки для різних зон обличчя. При цьому високоінтенсивний сфокусований ультразвук діє лише на заздалегідь нанесені лікарем розмічувальні лінії і лише на суворо визначеній ним глибині. СМАС-шар точково прогрівається до високої температури, при цьому в ньому активізуються природні процеси омолодження шкіри, стимулюється синтез виробництва колагену. Перші результати можна побачити одразу, при цьому зростаючий ефект від СМАС-ліфтингу виявлятиметься протягом 2–4 місяців.

Чи потрібна тривала реабілітація

SMAS-підтяжка — це процедура, за якої виключено ушкодження поверхневих шарів шкіри, тому після неї не потрібно відмовлятися від звичного способу життя. До 3 днів після сеансу може спостерігатися незначна набряклість та відчуття стягнутості, які проходять самостійно. Лікар порекомендує обмежити фізичну активність на 1–2 дні та відмовитися від засмаги чи відвідування лазні, сауни на 7 днів.

Переваги інноваційного методу:

  • можна проводити процедуру будь-якої пори року, у тому числі влітку та навесні;
  • практично відсутній реабілітаційний період;
  • процедура безпечна, унеможливлює травмування шкіри;
  • один сеанс забезпечить помітний ефект та результат на період до 2 років.

Ультразвукова підтяжка обличчя чи операція?

Хірургічна підтяжка обличчя вимагатиме тривалого періоду відновлення. Вона здійснюється під загальним наркозом та пов’язана з травматизацією шкіри. При цьому в багатьох випадках така операція залишається єдиним ефективним методом боротьби з ознаками старіння, який забезпечує результат на період від 10 до 12 років. Якщо пацієнт не готовий до хірургічного втручання або йому протипоказана операція, СМАС-ліфтинг дасть можливість отримати стійкий ефект у боротьбі з ознаками старіння обличчя. Щоб визначити, який вид омолодження покаже найкращі результати, вам знадобиться консультація лікаря-косметолога. Після огляду та опитування досвідчений лікар скаже, чи допоможе ультразвукова процедура у досягненні ваших цілей або розповість яка альтернатива SMAS-ліфтингу обличчя підійде саме вам.

Запишіться на попередню консультацію до лікаря-косметолога клініки LaserOne та отримайте індивідуальну схему лікування.

Автор: Лікар-дерматолог, косметолог Атаманчук Кароліна Василівна