ціни
Київ, вул. Московська, 46/2

Плазмоліфтинг чи біоревіталізація?

Ін’єкційні косметологічні методи забезпечують відмінні результати в омолодженні, зменшенні кількості та глибини зморшок, підвищенні тонусу та зволоженості шкіри. Деякі методики допомагають також прискорити зростання волосся або усунути такі проблеми як акне та постакне. Плазмоліфтинг і біоревіталізація залишаються одними з найефективніших та найпопулярніших процедур. У чому різниця між методами, які завдання вирішує кожен із них і який варіант вибрати, щоб отримати більш тривалий бажаний результат — лікар-косметолог допоможе розібратися.

Особливості проведення процедур

Плазмоліфтинг та біоревіталізація відносяться до безпечних безопераційних методів омолодження та усунення різних недосконалостей шкіри. Для проведення сеансу пацієнту необхідно приїхати до клініки на попередню консультацію, за відсутності протипоказань лікар може одразу провести внутрішньошкірні або підшкірні ін’єкції.

При виборі плазмоліфтингу пацієнту вводять збагачену тромбоцитами власну плазму. Для її отримання лікар під час сеансу проведе забір венозної крові з дотриманням усіх вимог стерильності. Для проведення плазмоліфтингу потрібно всього 10 мл крові.

Далі за допомогою спеціального обладнання лікар отримує тромбоцитарний концентрат, яким обробляє обрану зону, використовуючи ультратонку голку. При цьому процедура може поєднуватися з лазерним шліфуванням (такий метод називається лазерний плазмоліфтинг) для отримання ще більш тривалого ефекту омолодження.

Біоревіталізація також ґрунтується на внутрішньошкірному введенні препаратів, при цьому лікар-косметолог використовує готові засоби. Найбільшу ефективність та тривалість результатів забезпечують препарати, основним компонентом яких є гіалуронова кислота.

Обидва методи передбачають здійснення ін’єкцій за допомогою дуже тонких голок. Завдяки чому рівень больових відчуттів зведений до мінімуму. За бажанням пацієнта для більш комфортного проведення процедури лікар нанесе перед обробкою спеціальний анестезуючий крем.

Основні відмінності біоревіталізації та плазмоліфтингу

Принципова різниця між методиками — це тип препаратів, якими лікар обробляє шкірні покриви пацієнта. Методи також відрізняються тривалістю сеансу, кількістю рекомендованих процедур, тривалістю ефекту та отриманими результатами.

Які проблеми вирішують

Завдяки властивості гіалуронової кислоти утримувати воду в тканинах, після біоревіталізації підвищується гідробаланс, збільшується синтез колагену та еластину, а також власної гіалуронової кислоти. В результаті розгладжуються чи зменшуються зморшки, відновлюється тонус шкіри.

Косметолог клініки LaserOne порекомендує біоревіталізацію для вирішення таких проблем:

 • вікові зміни шкіри під дією ультрафіолету, внаслідок прийому медикаментозних препаратів або паління;
 • надмірна сухість;
 • пігментація;
 • втрата пружності.

Біоревіталізація також призначається для прискорення відновлення після травматичних косметологічних процедур або операцій.

Ефект плазмоліфтингу ґрунтується на здатності компонентів крові «перезавантажувати» клітинні механізми оновлення. Після обробки обраної зони багатої тромбоцитами плазмою, в сполучній тканині активізуються процеси вироблення білків еластину та колагену. Це відбувається завдяки дії спеціальних регуляторів, які містяться у тромбоцитах та відповідають за відновлення при різних ушкодженнях.

Плазмоліфтинг дає змогу ефективно вирішувати такі завдання:

 • боротьба із віковими змінами;
 • забезпечення зволоження шкіри;
 • відновлення пружності, еластичності та здорового кольору обличчя;
 • прискорення реабілітації після лазерного шліфування, хімічних пілінгів;
 • усунення акне та постакне;
 • звуження розширених пор;
 • усунення або суттєве зменшення рубців, шрамів, розтяжок;
 • боротьба з лущенням, пігментацією;
 • зупинка випадання волосся, лікування лупи;
 • прискорення росту волосся.

Однією з основних переваг такої процедури є практично повна безпечність. Для ін’єкцій використовується власна плазма пацієнта, що зводить до мінімуму ризик несумісності або виникнення алергічних реакцій.

Тривалість одного сеансу та рекомендований курс

На проведення плазмоліфтингу обличчя потрібно близько півгодини. Пацієнт зможе оцінити отриманий ефект через один-два дні після першої обробки, коли зникнуть невеликі почервоніння у місцях проколів. Щоб забезпечити тривалий результат на період до одного року, лікар порадить пройти два-три сеанси із двотижневою перервою між ними.

Біоревіталізація триватиме довше — потрібно 1 годину. Косметолог підбере відповідний графік проведення повторних сеансів індивідуально для кожного пацієнта. Зазвичай рекомендується пройти 3–5 процедур, дотримуючись інтервалу між ними 2–3 тижні. Проведення повного курсу дасть змогу отримати результат на 6–8 місяців.

Протипоказання

Обов’язковим етапом підготовки до будь-якої з ін’єкційних методик стане консультація з косметологом клініки, в ході якої лікареві необхідно з’ясувати наявність можливих протипоказань.

Від проведення біоревіталізації та плазмоліфтингу доведеться відмовитися або перенести процедуру при:

 • вагітності та періоді лактації;
 • проблемах зі згортанням крові;
 • віці до 18 років;
 • онкологічних захворюваннях, а також аутоімунних у період загострення;
 • вірусних захворюваннях;
 • застуді;
 • пошкодженнях, запаленнях шкіри в зоні обробки;
 • вживанні антибіотиків, антикоагулянтів.

Чи можливо комбінувати плазмоліфтинг та біоревіталізацію

Плазмоліфтинг може поєднуватися з біоревіталізації для досягнення ще більш вираженого омолоджувального ефекту. Про можливе комбінування процедур та рекомендований курс лікар-косметолог докладно розповість на консультації, беручи до уваги особливості та побажання кожного пацієнта.

Процедура плазмоліфтингу дає можливість вирішити широкий спектр завдань та показує відмінну ефективність не лише при боротьбі з віковими змінами, а й при вирішенні проблем жирної шкіри або випадіння волосся. Введення пацієнту препарату на основі власної плазми забезпечує ефект на 1–1,5 роки за мінімальної кількості сеансів та максимальної безпеки. При цьому біоревіталізація показує хороші результати відновлення гідробалансу шкіри. Щоб вибрати потрібну саме вам процедуру, варто проконсультуватися з лікарем.

Автор: Лікар-дерматолог, косметолог Дубовенко Алла Володимирівна