ціни
Київ, вул. Московська, 46/2

Лазерне шліфування – ефективний результат і рекомендації після процедури

Підтягнути шкіру, прибрати чи зменшити кількість зморшок, пігментних плям та рубців — завдяки інноваційним технологіям сучасної косметології такі завдання вирішуються безопераційним шляхом. Лазерне шліфування — це один із найдієвіших способів омолодження та боротьби з недоліками шкіри. Процедура здійснюється амбулаторно, займає близько пів години та не потребує складної тривалої реабілітації. При цьому забезпечує стійкий ефект і видимий результат після першого сеансу. Які проблеми допоможе вирішити лазерне шліфування і як доглядати оброблену зону після процедури — у нашому огляді.

Лазерне омолодження — у чому секрет ефективності методу

Для проведення процедури лікарі клініки використовують апарат SmartXideDOT компанії DEKA (Італія) на основі СО2-лазера. Лазерний промінь проходить через спеціальну розсіювальну насадку, яка забезпечує точковий вплив і чергування оброблених і необроблених зон шкіри. Завдяки цій методиці стимулюються природні процеси омолодження у глибоких шарах дерми: прискорюється зростання нових клітин та синтез еластину та колагену, які відповідають за пружність шкіри. При цьому точкова обробка значно скорочує та полегшує період реабілітації.

Якого ефекту очікувати після лазерного шліфування

Лікар призначає необхідну кількість процедур залежно від особливостей шкіри та цілей пацієнта. Оцінити попередній ефект лазерного шліфування можна після закінчення відновлювального періоду: через 5–7 днів. За цей час зникнуть почервоніння, набряклість, можливі відчуття сухості. Остаточний результат буде видно через місяць.

Помітний ефект спостерігається вже після першої процедури:

 • виражений ліфтинг шкіри;
 • дрібні та глибокі зморшки зменшуються або повністю зникають;
 • вирівнюється рельєф;
 • пружність шкіри підвищується;
 • освітлюються ластовиння, пігментні плями;
 • покращується колір обличчя;
 • рубці та розтяжки стають менш помітними.

Лазерне обладнання, яке використовують лікарі-косметологи в клініці LaserOne, активізує в шкірі процеси оновлення, і вони тривають ще 3 місяці після процедури.

Рекомендації після процедури

Лазерне шліфування проводиться амбулаторно, пацієнт одразу може повернутися додому. Після обробки в зоні дії лазера може виникнути невелика набряклість, почервоніння та відчуття печіння.

Щоб період реабілітації пройшов максимально швидко та комфортно, після лазерного шліфування лікар рекомендує:

 • У перші дні мінімізувати контакт обробленої зони із водою.
 • Як можна рідше торкатися шкіри.
 • У перші 3 дні використовувати спеціальний пом’якшувальний протизапальний крем, який потрібно обережно наносити на шкіру 3–4 рази на день.
 • На 4-й день після шліфування лазером можна наносити косметичний крем, який забезпечить зволоження обробленої ділянки, рекомендується користуватися термальною водою. Таке активне зволоження буде потрібно шкірі ще місяць.
 • Щоб унеможливити появу пігментних плям, важливо не засмагати 1 місяць після процедури. Обов’язково використовувати сонцезахисний крем не менше 30 SPF щоразу при виході на вулицю.

Лазерне шліфування забезпечує стійкий видимий результат. Процедура здійснюється після попередньої консультації, на якій лікар докладно відповість на всі питання щодо ефективності методу та особливостей періоду відновлення.

Автор: Лікар-дерматолог, косметолог Атаманчук Кароліна Василівна