ціни
Київ, вул. Московська, 46/2

Біоревіталізація – поради лікаря

Безпека та низька травматичність при стійкому ефекті зробили біоревіталізацію однією з найпопулярніших процедур омолодження в сучасній косметології. Для проведення ін’єкцій спеціальними препаратами на основі гіалуронової кислоти не потрібна тривала підготовка, а відновлювальний період триває лише до 3 днів і передбачає мінімум обмежень. У яких випадках рекомендована біоревіталізація обличчя та інших зон, яких результатів варто очікувати і чи можна поєднувати процедуру з іншими техніками омолодження — лікар-косметолог дає корисні поради.

Які завдання допоможе вирішити процедура

Основний ефект біоревіталізації — підвищення зволоженості шкіри. Після курсу процедур в обробленій області покращуються обмінні процеси, стимулюється виробництво власної гіалуронової кислоти та синтез білків еластину та колагену, створюється необхідний гідрорезерв. В результаті — шкіра стає більш пружною та гладкою, відновлюється тонус. Завдяки такому ефекту відбувається також розгладжування дрібних та глибших зморщок.

На попередній консультації лікар клініки LaserOne проведе огляд, уточнить вік пацієнтки та її побажання, порекомендує відповідний препарат, кількість та графік проведення процедур.

Процедура призначена лише для обличчя?

За допомогою біоревіталізації можна досягти стійкого ефекту при обробці будь-якої ділянки зі зниженими запасами власної гіалуронової кислоти та зменшенням синтезу колагену та еластину. Ін’єкції зазвичай здійснюються в зоні обличчя, при цьому також популярні біоревіталізація шиї, декольте та зап’ястя. Вікові зміни в цих зонах з’являються раніше і обумовлені тоншим шаром епідермісу та мінімальним шаром підшкірної жирової клітковини. Стреси, паління та інші несприятливі фактори призводять до появи таких проблем, як в’ялість шкіри, втрата тонусу, поява зморщок. Біоревіталізація декольте та шиї дає можливість усунути такі недосконалості й відновити естетичну привабливість, тому часто рекомендована пацієнтам у комплексі з процедурою для обличчя.

Біоревіталізація зап’ястя — усунення вікових змін

Крім анатомічних особливостей цієї зони, до яких відносяться тонший шар епідермісу та підшкірної жирової клітковини, шкіра рук постійно піддається агресивним впливам. Часте миття рук, використання побутової хімії без захисних рукавичок та інші фактори призводять до втрати еластичності, зниження пружності, можливі візуалізація великих судин, суглобів. Усунути такі ознаки віку допоможе біоревіталізація.

Особливості планування процедури

Немає потреби здійснювати спеціальну підготовку до проведення біоревіталізації. У деяких випадках лікар може призначити вживання препаратів вітаміну K з метою мінімізації ризику появи синців у місцях ін’єкцій. Якщо пацієнтка приймає певні лікарські засоби, це слід обговорити з косметологом до проведення біоревіталізації. Потрібно відмовитись від вживання аспірину та його аналогів, а також алкоголю за добу до процедури.

Залежно від побажань та стану шкіри пацієнтки лікар може рекомендувати поєднання біоревіталізації обличчя з іншими методами омолодження для досягнення максимального ефекту. Рішення щодо можливості комбінування з ін’єкційними чи апаратними процедурами приймається індивідуально у кожному випадку.

Родимки, акне, запалення — причина відмовитися від біоревіталізації?

Наявність будь-яких запальних процесів на шкірі є протипоказанням до проведення процедури — необхідно дочекатися повного одужання. Родимки в зоні обробки не стануть причиною відмови від біоревіталізації, лікар ретельно простежить за тим, щоб не травмувати їх під час сеансу.

Що робити після процедури: рекомендації та обмеження

У місцях ін’єкцій можуть зберігатися горбинки та незначні синці, які зазвичай проходять протягом 1–3 днів. Щоб прискорити процес відновлення, рекомендовано дотримуватися питного режиму та використовувати призначені лікарем засоби: креми, мазі, протизапальні препарати. У перший день після біоревіталізації слід мінімізувати дотики до обробленої зони, виключити використання звичайних косметичних засобів (включно зі звичайним доглядом для шкіри) і відмовитися від вживання алкоголю. Протягом наступних кількох днів слід відмовитись від інтенсивних фізичних навантажень, відвідування сауни, лазні, засмаги на пляжі або в солярії. Важливою умовою збереження стійкого ефекту біоревіталізації є дотримання призначеного лікарем графіка проведення процедур.

Лікарі-косметологи клініки LaserOne нададуть детальну консультацію щодо особливостей біоревіталізації різних зон та підберуть індивідуальний курс.

Автор: Лікар-дерматолог, косметолог Дубовенко Алла Володимирівна