ціни
Київ, вул. Московська, 46/2

Зробити погляд молодшим і привабливішим: як прибрати мішки під очима

Набряклість в ділянці очей надає обличчю хворобливий, стомлений вигляд. Такий стан може зустрічатися у жінок та чоловіків незалежно від віку. Шкіра в цій зоні тонша і містить меншу, порівняно з іншими ділянками обличчя, кількість волокон колагену та еластину. При цьому повіки піддаються підвищеному навантаженню: моргання, примружування або заплющування очей, тертя, нанесення та видалення косметики, тощо. Зона навколо очей більш схильна до впливу несприятливих факторів, активніше накопичує рідину і швидше втрачає пружність — все це призводить до формування неестетичних мішків. Якщо косметичні методи не дають відчутного результату, пластика повік може стати кращим рішенням.

Чому з’являються мішки під очима

  • Неправильна дієта, питний режим. Зловживання сіллю, кофеїном, алкоголем та іншими продуктами, що сприяють утриманню рідини в організмі, призводить до появи набряків в зоні очей.
  • Перевтома, порушення режиму сну, стрес. Спровокувати проблему можуть тривала робота біля екрану, звичка засинати зі смартфоном, недолік чи надлишок сну, нервова напруга, частий плач.
  • Зловживання косметикою, помилки у виборі доглядових засобів або їхнє неправильне нанесення.
  • Гормональні розлади, алергічні реакції.
  • Генетична схильність, захворювання нирок, печінки, серцево-судинної системи, запальні процеси та інфекції області рота, носових пазух.

Коли може допомогти блефаропластика

Якщо проблеми з’являються періодично, наприклад, при порушенні питного режиму або алергії, слід усунути причини, що викликають набряклість. Допоможе корекція режиму харчування, пиття та сну, а також призначені профільним спеціалістом лікувальні та косметичні засоби, курси масажу обличчя.

При вікових змінах шкіри повік, генетичній схильності, постійній набряклості під нижньою повікою шкіра з часом розтягується. Проблема може ускладнитися формуванням у цій галузі грижового жирового мішка, який виникає через втрату пружності м’язового каркаса. Такі недосконалості не піддаються корекції нехірургічними методами, у цьому випадку варто проконсультуватися щодо блефаропластики нижніх повік. Це хірургічне втручання, у ході якого надлишкова шкіра, що й формує мішки під очима, висікається, а жирові відкладення перерозподіляються чи видаляються. За дотримання рекомендацій лікаря блефаропластика забезпечить стійкий тривалий ефект.

Як вибрати схему проведення блефаропластики

На попередній консультації пластичний хірург оцінить стан шкіри в зоні повік, врахує особливості пацієнта, супутні стани або захворювання та порекомендує індивідуальне рішення. У деяких випадках, коли відбувається нависання верхньої повіки, знадобиться верхня блефаропластика. Якщо проблема зачіпає як верхні, так і нижні повіки, може знадобитися кругова блефаропластика.

Хірург підбере відповідний варіант втручання: за допомогою інноваційних лазерних технологій або класичним способом. Залежно від рівня еластичності шкіри, стану підшкірних жирових мішків лікар запропонує метод операції. Нижня блефаропластика може здійснюватися за допомогою розрізу кон’юнктивою або по війному краю нижньої повіки.

Блефаропластика за один день у клініці LaserOne

Щоб зробити погляд молодим та привабливим, не потрібно планувати тривале перебування у стаціонарі. Блефаропластика здійснюється амбулаторно за один візит до клініки. Короткий реабілітаційний період дозволить повернутися до звичного життя вже через тиждень після процедури.

Запишіться на консультацію до пластичного хірурга клініки LaserOne — лікар відповість на всі питання щодо блефаропластики та підбере індивідуальний варіант вирішення проблеми.

Автор: Пластичний хірург Жигунова Ольга Володимирівна