ціни
Київ, вул. Московська, 46/2

Грудні імпланти: що важливо знати жінкам

Отримати бажаний результат після збільшення грудей чи усунення асиметрії молочних залоз можна завдяки правильно підібраним імплантам. Встановлений ендопротез визначає форму та розмір грудей, природність її зовнішнього вигляду. Як знайти підходящий варіант, чи слід планувати заміну імпланту з часом, що потрібно дізнатися про особливості різних видів ендопротезів перед операцією?

Будова та особливості імплантів

Сучасний грудний імплант складається з ультраміцної оболонки, заповненої спеціальним силіконовим гелем. Склад, кількість шарів та рівень захисту оболонки ендопротезу відрізняються у різних брендів. Залежно від індивідуальних особливостей та побажань пацієнтки пластичний хірург порадить імпланти з багатошаровою оболонкою, яка виключає утворення тріщин навіть за серйозних фізичних впливів, або заповнені інноваційним гелем із пам’яттю форми. У кожного виробника передбачена лінійка різних розмірів та форм імплантів.

Хірурги клініки LaserOne рекомендують пацієнткам лише якісні ендопротези провідних світових брендів. Надійність та тривалий термін служби такої продукції підтверджуються гарантією від виробника.

У кожному окремому випадку підбираються грудні імпланти певної форми:

  • краплеподібної;
  • округлої;
  • ергономічної.

Щоб отримати груди найбільш природної форми, віддається перевага краплеподібним або ергономічним ендопротезам. Краплеподібні імпланти повторюють натуральні контури грудей, забезпечуючи помітне збільшення об’єму в нижній частині. Будова ергономічних імплантів дає їм можливість змінювати форму при зміні положення тіла жінки, а за допомогою круглих можна отримати максимальне збільшення об’єму, у тому числі у верхній частині грудей.

Як вибрати правильні силіконові імпланти

Щоб знайти потрібний варіант, пластичний хірург проаналізує:

  • побажання пацієнтки за формою та розміром грудей;
  • спосіб життя, загальний стан здоров’я;
  • натуральний розмір грудей, її форму;
  • наявність та ступінь вираженості асиметрії;
  • розмір грудної клітки, вага, зріст;
  • товщину шкіри, жирової тканини, щільність грудей.

Мамопластика виконується тільки після попередньої консультації, на якій у пацієнтки є можливість оцінити запланований результат за допомогою спеціальних сайзерів (демонстраційних імплантів різної форми та розміру).

Чи безпечне використання імплантів

Операція зі збільшення грудей, як і будь-яке хірургічне втручання, має протипоказання та потребує нескладної попередньої підготовки. Про всі обмеження та особливості післяопераційного періоду хірург розповість на консультації.

Разом з тим встановлення силіконових імплантів пов’язано з безліччю міфів. Поширеним є твердження, ніби ендопротез потребує заміни через 5–10 років через зношування. Насправді ж термін експлуатації сучасних якісних грудних імплантів не обмежений. Заміна може знадобитися лише у випадку, якщо пацієнтка захоче збільшити або зменшити розмір грудей. Імпланти також не загрожують здоров’ю. На відміну від сольових ендопротезів, які з часом могли підтікати, силіконові варіанти зберігають цілісність навіть при пошкодженні оболонки. Гель, що міститься в них, має консистенцію м’якого желе. Крім того, згодом імплант оточується капсулою із сполучної тканини, яка запобігає проникненню наповнювача за її межі.

Після закінчення реабілітаційного періоду після мамопластики жінки можуть годувати грудьми, літати на літаку, спати на животі, займатися спортом і вести активний спосіб життя без будь-яких обмежень.

Адміністратор клініки LaserOne запланує попередню консультацію з пластичним хірургом на потрібний для вас час. Запишіться на прийом та отримайте повну інформацію про виробників грудних імплантів, конкретні моделі та рекомендації щодо вибору відповідного варіанту залежно від ваших індивідуальних особливостей.

Автор: Пластичний хірург Козлов Дмитро Анатолійович