ціни
Київ, вул. Московська, 46/2

Контурна пластика обличчя – поради лікаря

Повернути чіткий контур овалу обличчя, зменшити зморшки або надати губам більш привабливого вигляду — для цього не обов’язково вдаватися до хірургічної операції. Ін’єкційна процедура контурна пластика дозволяє вирішити такі завдання безпечно та швидко, при цьому отримати тривалий ефект. Результат процедури помітний одразу і зберігається до 1,5 років. У цій статті ви отримаєте поради щодо контурної пластики обличчя від лікаря-косметолога, а також дізнаєтеся, за яких проблем ефективна процедура, які зони можна скоригувати і чи потрібно дотримуватися суворих обмежень у період відновлення.

Як працює і коли може бути рекомендована контурна пластика

Процедура передбачає введення в кориговані зони філерів. Це препарати на основі гідроксіапатиту кальцію, гіалуронової кислоти чи колагену. Їхні основні завдання: забезпечити відновлення об’єму в потрібній області, зволожити шкіру та стимулювати синтез власного колагену. Процедура малотравматична, при цьому більшість сучасних якісних препаратів, які використовуються в клініці LaserOne, вже містять препарат, що анестезує — додаткове знеболювання не потрібно.

Контурна пластика призначається пацієнтам віком від 18 років для вирішення таких завдань:

  • зменшення глибоких зморшок;
  • корекція асиметрії;
  • збільшення губ;
  • корекція овалу обличчя;
  • надання більш привабливої ​​форми вилицям, підборіддю;
  • корекція шрамів, рубців.

В яких зонах проводиться контурна пластика

Процедура дозволяє ефективно коригувати естетичні недосконалості в області всього обличчя, шиї та декольте. За допомогою філерів можна зменшити виразність носогубних складок, нососльозної борозни та підтягнути овал обличчя.

Чи варто переживати з приводу алергії

Імовірність такої реакції при контурній пластиці зведена до мінімуму, оскільки гіалуронова кислота, що входить до складу філерів, є гіпоалергенною. Але в окремих випадках у пацієнта може розвинутись алергічна реакція на інші компоненти препаратів. Це питання лікар обов’язково обговорить із пацієнтом на попередній консультації.

Чи допоможе контурна пластика при запальних захворюваннях шкіри

За наявності акне, герпесу чи будь-яких інших запальних процесів у зоні корекції доведеться відкласти процедуру до одужання. Контурна пластика ефективна для збільшення обсягу в оброблюваній ділянці, а для боротьби із запальними захворюваннями шкіри лікар-косметолог порекомендує інші засоби.

Потрібно багато процедур чи ефект збережеться назавжди

Контурна пластика дозволяє отримати бажаний результат лише за 1 процедуру. Якщо з будь-якої причини пацієнт захоче більш вираженого ефекту, лікар призначить корекцію. Філери, які використовують лікарі в нашій клініці, біодеградують. Це означає, що згодом препарат розсмоктується і результат поступово зменшується. Залежно від обраної зони корекції, дози та виду препарату ефект триватиме від 6 до 18 місяців. Щоб підтримувати результат, лікар підбере потрібні терміни для наступної контурної пластики.

Чи не постраждає природність

Кваліфікований лікар максимально точно підбирає вигляд та обсяг філерів для вирішення проблем кожного пацієнта. Лікар оцінить особливості будови обличчя та порадить рішення, яке допоможе гармонізувати риси, зберегти індивідуальність та природність. На консультації лікар може показати фото контурної пластики обличчя пацієнтів, які вже проходили цю процедуру в клініці, щоб наочно продемонструвати результати.

До та після контурної пластики обличчя — правильна підготовка та реабілітація

Тривалої та складної підготовки не потрібно. За відсутності протипоказань лікар зможе провести процедуру одразу після консультації. Після контурної пластики можна одразу повертатися до звичного життя. У місцях проколів шкіри можуть спостерігатися незначні синці та набряки, які проходять через 1–2 дні. У цей період не рекомендується торкатися руками місця ін’єкцій або наносити макіяж. На 7–10 днів потрібно виключити перегрівання. До занять спортом можна повернутися не раніше, ніж через 2 години після контурної пластики, залежно від виду та інтенсивності навантаження.

На попередній консультації лікар-косметолог відповість на всі ваші питання, підбере відповідне рішення та допоможе втілити мрії про красу та молодість.

Автор: Лікар-дерматолог, косметолог Атаманчук Кароліна Василівна