ціни
Київ, вул. Московська, 46/2

Чіткий овал обличчя за допомогою контурної пластики: міф чи реальність?

Ін’єкційна косметологічна процедура ефективно вирішує завдання відновлення молодості та втілення побажань до естетичного зовнішнього вигляду. Використання спеціальних філерів у вигляді гелів дає можливість заповнити зморшки, скоригувати дефекти шкіри, усунути або зменшити асиметрію, виправити форму губ, а також носа, вилиць та підборіддя. При цьому препарати також зволожують глибокі шари шкіри, відновлюють тонус та здоровий колір. Який ефект забезпечує пластика обличчя філерами та як працює цей метод?

Які проблеми здатна вирішити контурна пластика

Косметолог порекомендує цю процедуру пацієнтам для вирішення таких завдань:

  • Усунути асиметрію. Введення філерів у певні зони обличчя дає можливість змінити їх форму та об’єм, щоб досягти симетрії. Кваліфікований лікар клініки LaserOne оцінює стан шкіри пацієнта та призначає відповідний препарат та оптимальне дозування для отримання бажаного результату.
  • Коригувати вікові зміни. За допомогою контурної пластики усуваються або суттєво зменшуються зморшки, заповнюються носогубні та міжбрівні складки, нососльозні борозни. Контурна пластика овалу обличчя філерами ефективна для корекції гравітаційних змін (птоз), опущених куточків рота.
  • Заповнити недостатній об’єм тканин обличчя та нерівностей шкіри. З віком кількість жирової клітковини зменшується, це призводить до зміни форми обличчя, появи косметичних дефектів. Філери дають можливість збільшити губи, надати їм бажаної форми, трохи виправити форму носа, змінити зовнішній вигляд підборіддя, зробити вилиці більш вираженими.

Чи можливо підтягнути овал обличчя філерами

Щоб відновити втрачений із віком «трикутник молодості», лікар може порекомендувати контурну пластику. На відміну від хірургічних методів, процедура малотравматична, до неї не потрібно готуватися заздалегідь або планувати тривалу реабілітацію. При цьому корекція овалу обличчя філером дає помітний ефект через 1–2 тижні. У перші дні після процедури оцінити отриманий результат може перешкодити незначна набряклість та почервоніння у місцях введення препарату. Це проходить протягом кількох днів.

Як за допомогою філерів досягається чіткий контур обличчя

Корекція здійснюється за допомогою препаратів на основі гіалуронової кислоти, гідроксіапатиту кальцію або колагену, що біодеградуються. Процедура триває 30–60 хвилин. Лікар робить розмітку зони, яка обрана для корекції, очищає шкіру та наносить анестезуючий препарат. Потім лікар вводить філер ультратонкою голкою на потрібну глибину, потім поступово розподіляє його.

Препарати у вигляді гелю додають необхідний об’єм у вибраних зонах, заповнюють зморшки, складки шкіри чи борозни. Таким чином шкіра підтягується, досягається ефект ліфтингу, овал обличчя набуває чіткості, зморшки розгладжуються. Речовини, що містяться в препаратах, також сприяють зволоженню шкіри, синтезу волокон колагену, який відповідає за пружність.

Міфи про контурну пластику

  1. Введення філерів шкідливе для шкіри. У нашій клініці використовують якісні препарати провідних світових виробників. Такі філери не токсичні, а ризики розвитку алергії зведені до мінімуму. Речовини, що входять до складу препаратів для контурної пластики, не тільки створюють потрібний об’єм, а й відновлюють гідробаланс шкіри, стимулюють вироблення власного колагену.
  2. Після процедури обличчя втратить індивідуальність. Лікар-косметолог спланує схему проведення процедури, щоб отримати гармонійний та природний результат. Омолодження, корекція асиметрії або зміна форми різних частин обличчя виконується з максимальним урахуванням запитів пацієнта та індивідуальних особливостей.
  3. Повернути чіткий овал обличчя не вдасться. За допомогою процедури можна усунути ефект провисання тканин. Введення філерів забезпечує ліфтинг, відновлення чіткого контуру обличчя.
  4. Контурна пластика надто болісна. Перед здійсненням процедури лікар обробляє шкіру препаратом, що анестезує, використовує найтоншу голку. Під час контурної пластики можливі лише легкі дискомфортні відчуття.
  5. Ефект збережеться назавжди і не піддається корекції. Залежно від обраної зони та препарату, результат процедури триватиме до 18 місяців. Згодом філери повністю розсмоктуються.

Адміністратори клініки допоможуть підібрати потрібний час для попередньої консультації з косметологом. Лікар відповість на питання про хід процедури, очікувані результати та тривалість ефекту.

Автор: Лікар-дерматолог, косметолог Дубовенко Алла Володимирівна