ціни
Київ, вул. Московська, 46/2

Все, що ви хотіли знати про лазерну блефаропластику

Вікові зміни шкіри обличчя виявляються в ділянці повік раніше, ніж в інших зонах. Набряклість, нависання верхньої повіки, формування жирової грижі — такі естетичні дефекти надають погляду втомлений вигляд і візуально додають віку. Ефективно вирішити такі проблеми та отримати результат на довгі роки допоможе пластична операція: класична або лазерна блефаропластика. Кваліфіковані лікарі клініки LaserOne успішно застосовують обидві методики. Для процедури використовують надійне сучасне устаткування, зокрема спеціальний медичний лазер. Популярний лазерний метод проведення блефаропластики дозволяє досягти бажаних результатів без застосування скальпеля та практично без кровотеч. Як проводиться така операція, який лазер використовується в клініці та з якими міфами пов’язують лазерну блефаропластику?

Лазер замість скальпеля — як відбувається процедура

Під час операції за допомогою високотехнологічного обладнання хірург виконує розрізи ультраточно налаштованим лазерним променем на верхній повіці, по вічному краю нижньої повіки (нижня блефаропластика) або по кон’юнктиві (транскон’юнктивальна блефаропластика). При цьому лазерний промінь виконує дві функції: замінює скальпель для розтину тканин і одночасно замінює електрокоагулятор, який використовується для запаювання судин.

Блефаропластика повік за допомогою лазерного обладнання

Для проведення процедури лікарі використовують інноваційну розробку італійської компанії DEKA — СО2 лазерний апарат SmartXideDOT. У пластичній хірургії застосовується спеціальна насадка лазерний скальпель, діаметр її ультратонкого лазерного променя становить 50 мкм. За допомогою цього лазерного обладнання виконується кругова, нижня або верхня блефаропластика.

3 поширені міфи про лазерну блефаропластику

  1. Лазерна методика краща за класичну

Для виконання розрізів під час здійснення процедури хірург може використовувати різні інструменти: скальпель, радіохвильовий ніж, електроніж, медичний лазер зі спеціальною насадкою. На попередній консультації лікар проведе огляд, з’ясує побажання пацієнта та порекомендує метод проведення операції, який оптимально підійде у кожному конкретному випадку. Нижня, верхня або кругова блефаропластика успішно виконується класичним або лазерним методом і однаково ефективна. Вибір конкретної методики проведення розрізу залежить лише від індивідуальних особливостей пацієнта та характеру проблеми, з якою він звернувся до клініки.

  1. Використання лазера дозволить скоротити період реабілітації

Перевага лазерної методики полягає в подвійному ефекті лазерного променя. З його допомогою лікар виконує розріз, а теплова дія одночасно «зварює» кровоносні судини, завдяки чому операція проходить швидше і практично без кровотеч. Використання лазера не вплине на особливості перебігу періоду реабілітації після блефаропластики. І лазерна, і класична операція проводяться в клініці під місцевою анестезією (рідше — під загальним наркозом), тривають до 1,5–2 години залежно від складності і передбачають накладання швів. Пластичний хірург діє максимально точно, незалежно від обраного інструменту. Того ж дня після втручання пацієнт повертається додому. У перші кілька днів можливі набряки, синці, неприємні відчуття, поява яких залежить не від обраного типу процедури, а лише від індивідуальних особливостей пацієнта. На п’ятий день після блефаропластики лікар зніме шви, а вже за 1–2 тижні, як правило, зникають помітні набряки. Вибраний метод проведення операції не вплине ані на формування рубця, ані на тривалість збереження отриманого ефекту.

  1. Якщо виконати операцію за допомогою лазера, можна отримати додатковий ефект підтяжки шкіри

При проведенні блефаропластики лазерний апарат використовується лише для виконання розрізів та запаювання кровоносних судин. Для досягнення омолоджувального ефекту, підтяжки шкіри, зменшення мімічних зморшок застосовується техніка лазерного шліфування. Вона передбачає використання спеціальної насадки та виконується лікарем-косметологом.

Підібрати відповідну методику процедури допоможе ваш лікар під час попередньої консультації. Як проходить блефаропластика, вартість процедури, особливості періоду реабілітації — про все це пластичний хірург розповість після огляду.

Автор: Пластичний хірург Козлов Дмитро Анатолійович