ціни
Київ, вул. Московська, 46/2

Топ-5 найпопулярніших міфів щодо ліпосакції

Надати фігурі стрункості та краси — таке завдання можуть вирішити пластичні хірурги за допомогою процедури лазерного ліполізу. Цей швидкий та ефективний спосіб дозволяє провести видалення жиру з живота, підборіддя, стегон, колін, будь-якої іншої ділянки тіла. Крім того, лазерний метод дає можливість суттєво скоротити період реабілітації, виключити ймовірність появи гематом чи бугристості шкіри. Лазерна ліпосакція може проводитись під місцевим знеболенням або загальним наркозом. Однак про цю процедуру склалося безліч міфів. Чи виникнуть проблеми зі шкірою після видалення жиру, чи потрібно планувати тривалу реабілітацію і чи можна одразу оцінити ефективність методу?

Міф № 1: після ліпосакції доведеться робити підтяжку — шкіра обвисає, як при різкому схудненні

З такою проблемою можуть стикатися пацієнти, яким проводиться класична ліпосакція. Лазерний метод виключає виникнення провисання шкіри або бугристості, пов’язаної з нерівномірним видаленням жирових відкладень. Під час проведення процедури лазерна енергія впливає як на жир, так і на тканини шкіри, стимулюючи вироблення волокон колагену. В результаті в зоні обробки з’являється стійкий ефект ліфтингу шкіри, тому додаткова підтяжка не потрібна.

Міф № 2: операція з видалення жиру — дуже складна процедура, після якої потрібно довго відновлюватися, тому доведеться брати відпустку на роботі і надовго забути про звичне життя

Лазерна ліпосакція зазвичай проводиться в амбулаторних умовах під місцевим знеболенням. У ході процедури пластичний хірург вводить тонку канюлю у підшкірну клітковину. По оптоволокну, що у канюлі, подається лазерна енергія. Під її впливом руйнуються оболонки жирових клітин, вміст яких природним чином виводиться з організму пацієнта. Все, що залишається після операції, — один або декілька проколів, залежно від площі, що обробляється. Не потрібно накладання швів, загоєння відбувається протягом 1–3 днів. Пацієнт може повернутися до звичного життя через 1–1,5 години після ліпосакції. Період відновлення пов’язаний із деякими незручностями: потрібно носити компресійну білизну близько 2 тижнів, на період до 3–4 тижнів виключити активне фізичне навантаження, відмовитися від лазні, сауни та солярію.

Міф № 3: процедура допоможе тільки в поодиноких випадках, існує багато зон, недоступних для ліпосакції

Лазерний ліполіз можна виконати практично на будь-якій ділянці тіла. Метод дозволяє пацієнтам успішно вирішувати проблеми з жировими відкладеннями в ділянці живота, колін, підборіддя. Про можливість виконання ліпосакції у кожному конкретному випадку варто уточнити у пластичного хірурга на консультації.

Міф № 4: кількість жиру, якого можна позбутися за одну процедуру, необмежено

Застосування лазерної ліпосакції дозволить видалити за одну процедуру до 500 мл жиру з однієї області. Завдяки малотравматичності такого методу лікар опрацює одразу декілька проблемних ділянок: наприклад, ліпосакція живота може поєднуватися з обробкою стегон, рук чи колін. Застосування комбінованої техніки, за якої хірург одночасно виконує обробку обраної зони лазерною енергією та аспірацію жирових відкладень, дає можливість збільшити кількість жиру, що видаляється.

Міф № 5: результат правильно проведеної ліпосакції помітний одразу

Відразу оцінити ефективність методики неможливо. Особливість лазерного впливу у відкладеному ефекті: поступове руйнування мембран жирових клітин та виведення їх вмісту займають близько 1–2 тижнів. Також у цей період зберігається набряклість, яка заважає повністю оцінити результат. Ефективність процедури стає помітна через 2–3 тижні. Остаточний результат можна оцінити через 3 місяці.

Під час консультації пластичні хірурги клініки LaserOne докладно розкажуть про всі особливості проведення лазерної ліпосакції та дадуть відповіді на питання про обмеження та можливості процедури.

Автор: Пластичний хірург Козлов Дмитро Анатолійович